środa, 11 maj 2022 11:35

Spawacz MIG/MAG (NIEMCY) 03/05/2022 Wyróżniony

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Spawaczy MIG/MAG chętnych do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko:: Spawacz MIG/MAG
  • Numer Oferty:: 03/05/2022
  • Data dodania:: środa, 11 maj 2022
  • Miejsce pracy:: 37079 Gottingen
  • Ilość wakatów:: 6
  • Wymagania::

    • umiejętność spawania MIG/MAG,
    • zdolności techniczne
    • znajmość rysunku technicznego,
    • prawo jazdy kat B i wlasny samochód - warunek konieczny!!!
    • zaangażowanie
    • elastyczność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • NIE wymagana znajomość języka niemieckiego,
    • Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim.
  • Obowiązki::

    • spawanie MIG/MAG
    • spawanie konstrukcji stalowych do przewozu szkła
    • znajomość rysunku technicznego,
    • gotowość do pracy na dwie zmiany,
    • wlasny samochód (mozliwosc zabrania na kontrakt)
  • Co oferujemy::

    • ciekawa praca w Niemczech,
    • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie od 18,5 EUR brutto,niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony, zawarta przed wyjazdem
    • ubezpieczenie oraz skladki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
    • zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
    • opieke polskojezycznego koordynatora
    • mozliwosc pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych platnych od +25%
    • platny urlop w wymiarze 25 dni w roku
    • dodatek urlopowy i swiateczny  (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
    • platne dni ustawowo wolne od pracy
    • premie za polecenie nowych pracowników
    • odziez ochronna
    • dostep do mobilnej aplikacji  pracowniczej
    • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub polskim!!
  • Klauzula: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6
Czytany 790 razy