środa, 06 kwiecień 2022 08:47

Pracownik techniczny/pomoc gastronomiczna (NIEMCY) 01/04/2022 Wyróżniony

Przykładowy namiot Przykładowy namiot

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje pracownika jako Pracownik techniczny/pomoc gastronomiczna chętnej/go do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko:: Pracownik techniczny/pomoc gastronomiczna (NIEMCY)
  • Numer Oferty:: 01/04/2022
  • Data dodania:: środa, 06 kwiecień 2022
  • Miejsce pracy:: 83022 Rosenheim
  • Ilość wakatów:: 4
  • Wymagania::

    • sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • mile widziane doświadczenie jako pomoc kuchenna
    • podstawowe zdolności monterskie,
    • znajomość języka niemieckiego,
    • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub polskim!!!
  • Obowiązki::

    • pomoc w rozstawianiu i demontażu namiotu gastronomicznego,
    • czynności montażowe w zakresie instalacji światła, wody, energii elektrycznej oraz montaż i demontaż armatury, kuchni i baru,
    • przygotowywanie i serwowanie potraw i napojów podczas imprez.
    • wykonywanie poleceń przełożonych,
  • Co oferujemy::

    • atrakcyjne wynagrodzenie od 3.000 Eur brutto/miesiąc,
    • pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatne,
    • praca w 48-to godzinnym wymiarze pracy tygodniowo,
    • możliwość nadgodzin,
    • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub polskim !!!
  • Dodatkowe informacje::

  • Klauzula: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6.
Czytany 790 razy