wtorek, 06 czerwiec 2017 07:02

pracownik produkcji makaronu (NIEMCY) 11/06/2017 Wyróżniony

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr.cert.14.954). Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukujemy pracowników na produkcję makaronu chętnych do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko:: Agencja Pracy Glico Sp. z o.o. (nr.cert.14.954). Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Pracowników do produkcji makaronu chętnych do pracy w Niemczech.
  • Numer Oferty:: 11/06/2017
  • Data dodania:: wtorek, 06 czerwiec 2017
  • Miejsce pracy:: Niemcy - Wilstätt
  • Ilość wakatów:: 4
  • Wymagania::
    • doświadczenie na produkcji spożywczej,
    • znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
    • gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)
    • posiadanie własnego środka transportu,
    • prosimy o przesłanie CV po polsku
  • Obowiązki::
    • praca na produkcji makaronu,
    • praca na urządzeniach przemysłowych przy produkcji makaronu,
    • nadzorowanie procesu produkcji,
    • praca w systemie trzyzmianowym

  • Co oferujemy::
    • atrakcyjne wynagrodzenie 10 EUR / godzinę brutto, plus 20 EUR netto dziennie diety
    • umowa o pracę ,
    • Zakwaterowanie zapewnione,
    • Prosimy o przesłanie CV po polsku
  • Dodatkowe informacje::

    Minimalne wykształcenie:

    • Zasadnicze zawodowe
Czytany 3440 razy