środa, 10 czerwiec 2020 07:53

Malarz (NIEMCY) 15/06/2020 Wyróżniony

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Malarzya chętnych do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko:: Malarz (NIEMCY)
  • Numer Oferty:: 15/06/2020
  • Data dodania:: środa, 10 czerwiec 2020
  • Miejsce pracy:: Bremervörde
  • Ilość wakatów:: 1
  • Wymagania::

    • doświadczenie w pracach malarskich,
    • dobra znajomość j. niemieckiego,
    • prawo jazdy kat. B i własny samochód ,
    • Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim!!!
  • Obowiązki::

    • wykończenia wnętrz
  • Co oferujemy::

    • zatrudnienie na warunkach niemieckich
    • atrakcyjne wynagrodzenie od 11,5 do 15 euro/godz.netto
    • zakwaterowanie, opłacone przez Pracodawcę,
    • możliwość pracy w nadgodzinach,
    • Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim !!!
  • Klauzula: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6
Czytany 1732 razy