czwartek, 24 listopad 2022 08:33

Pracownik produkcji prefabrykatów (Niemcy) 05/11/2022 Wyróżniony

Agencja Pracy Glico Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Pracownika produkcji prefabrykatów chętnych do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko:: Pracownik produkcji prefabrykatów
  • Numer Oferty:: 05/11/2022
  • Data dodania:: czwartek, 24 listopad 2022
  • Miejsce pracy:: 88171 Weiler-Simmerberg
  • Ilość wakatów:: 2
  • Wymagania::

    • NIEWYMAGANA znajomość języka niemieckiego
    • doświadczenie zawodowe
    • gotowość do pracy na zmiany i w weekendy,
    • prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd),
    • Prosimy o przesyłanie CV w j. polskim lub niemieckim

  • Obowiązki::

    • Produkcja prefabrykatów betonowych (ściany, stropy itp.),
    • szalowanie, zbrojenie i betonowanie elementów za pomocą zautomatyzowanych i monitorowanych
    • komputerowo systemów, ,
    • izolacja termiczna elementów, praca na podstawie rysunku technicznego,

  • Co oferujemy::
    • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
    • atrakcyjne wynagrodzenie brutto stawka: 16 euro brutto/h,
    • ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec,
    • zakwaterowanie, pokój jednoosobowy/ odpłatnie,
    • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
    • możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%,
    • płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku,
    • dodatek urlopowy i świąteczny  (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy),
    • płatne dni ustawowo wolne od pracy,
    • premię za polecenie nowych pracowników,
    • odzież ochronną,
    • dostęp do mobilnej aplikacji  pracowniczejciekawa praca w Niemczech na trzy zmiany
    • Prosimy o przesyłanie CV w j. polskim lub j. niemieckim

  • Klauzula: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6
Czytany 984 razy