Leasing pracowniczy

Geschrieben von Super User

Poszukujecie Państwo pracowników produkcyjnych lub pomocniczych, biurowych, specjalistów lub innych pracowników ? Jeśli trafiliście na tę stronę, to możecie uznać, że Wasze poszukiwania są już zakończone! Doradcy Glico pomogą Ci.
Podstawową informacją jest fakt, że w przypadku usługi leasingu pracowniczego przedmiotem umowy jest usługa wykonywana przez niego, a nie jest Pracownik. Koszt takiej usługi stanowią kosztów uzyskania przychodu firmy.
Usługi świadczone przez nas polegają na wynajmie personelu i są zawsze na najwyższym poziomie, ponieważ proponujemy Państwa firmie naszych wypróbowanych i najlepszych pracowników. Cała odpowiedzialność za wykonanie określonego zlecenia spoczywa na nas.

Leasing pracowniczy stanowi optymalne rozwiązanie. Głównymi odbiorcami tej usługi są przedsiębiorcy planujących realizację przedsięwzięć, wymagających dużego nakładu pracy, w krótkim okresie czasu. Usługa ta sprawdza się znakomicie m.in. w przypadku pracy tymczasowej. Pozwala szybko zaangażować personel wtedy, gdy termin realizacji tego wymaga. Usługa ta wykorzystywana jest również w razie konieczności tymczasowego zastępowania pracowników, którzy korzystają np. ze zwolnień lekarskich, a także gdy rozwój firmy wymaga kolejnych osób. W ramach tej usługi to Glico staje się pracodawcą dla pracownika. Jesteśmy odpowiedzialni za zatrudnienie oraz późniejsze prowadzenie spraw kadrowo-płacowych pracownika, który trafia na wskazane stanowisko, na określony czas.
Z usługi wynajmu zleceniobiorców polecamy również skorzystać, jeśli zachodzi potrzeba czasowego zatrudnienia fachowców o specjalnych kwalifikacjach.
Mogą Państwo być pewni, że dostarczymy wyszkolonych fachowców, którzy wykonają to, co powinno być zrobione - bez zbędnych formalności i dodatkowych kosztów, związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, doborem odpowiedniej kadry czy rekrutacją.

Leasing pracowniczy pozwala więc firmom realizować swoje kluczowe zadania, podczas gdy rekrutacja wraz z obsługą administracyjno-kadrową oddana jest w ręce profesjonalistów. Niewątpliwą zaletą tej usługi jest także elastyczność w zwiększaniu lub zmniejszaniu zatrudnienia w zależności od potrzeb. Bez konieczności przeprowadzania rekrutacji bądź zwolnień Przejmujemy wszelkie obowiązki pracodawcy, dzięki czemu Wasze przedsiębiorstwo może znacznie obniżyć koszty pracy.

Kategorie: