Glico Sp. z o.o. powstała w 2012 roku i jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do rejestru przez Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem 14.954. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji, selekcji oraz pracy tymczasowej. Pomagamy zarówno szukającym zatrudnienia, jak i firmom poszukującym wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników. Naszą główną dewizą jest to, że każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Jesteśmy firmą ukierunkowana na obsługę firm małych z sektora MSP jak i dużych w tym międzynarodowe koncerny. Realizujemy również zlecenia dla Klientów zagranicznych głównie z krajów Unii Europejskiej.

Jesteśmy nastawieni na budowę silnej i długotrwałej, partnerskiej współpracy. Pracownicy wchodzący za naszym pośrednictwem w struktury przedsiębiorstwa mogą wykonać nie tylko zadania dodatkowe, uzupełnić okresowo zwiększone zapotrzebowanie na pracę, ale także zastąpić nieobecne osoby w okresach urlopowych.

  • Sprawdzone oferty pracy u pracodawców polskich i zagranicznych,
  • Nowatorskie połączenie stałego zatrudnienia na terenie Polski z wykonywaniem obowiązków w innych krajach Unii Europejskiej i otrzymywaniem wynagrodzenia według europejskich standardów,
  • Szczegółowe ustalenia dotyczące warunków pracy, zakwaterowania, wyżywienia i dojazdu do miejsca pracy,
  • Przygotowanie do rozmów z pracodawcą zagranicznym.

Agencja Pracy Glico pomaga bezpłatnie w załatwieniu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem ubezpieczenia u niemieckiego ubezpieczyciela (odpowiednik naszych składek w ZUS). Potwierdzeniem takiego ubezpieczenia jest posiadanie numeru ubezpieczenia, który jest obowiązkowy w Niemczech. Pracując legalnie, każdy musi posiadać takie ubezpieczenie potwierdzone odpowiednim numerem. Pracownicy Agencji Glico zajmą się wypełnieniem wszelkich formalności za Państwa. W tym celu prosimy o kontakt z nami pod podany adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem ubezpieczenie.

Glico Sp z o.o.
ul. Jacka Malczewskiego 47A lok 14

30-207 Kraków

Tel: +48 12 358 59 39
kom. +48 503 446 700

www.glico.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.