Wydrukuj tę stronę
wtorek, 17 maj 2022 12:13

Fizjoterapeuta/ka (NIEMCY) 04/05/2022 Wyróżniony

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Fizjoterapeuty/tki chętnego/ej do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko:: Fizjoterapeuta/ka (NIEMCY)
  • Numer Oferty:: 04/05/2022
  • Data dodania:: wtorek, 17 maj 2022
  • Miejsce pracy:: 18585 Göhren
  • Ilość wakatów:: 1
  • Wymagania::

    • wykształcenie z zakresu fizjoterapii,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość języka niemieckiego conajmniej B1,
  • Obowiązki::

    • prowadzenie kursów grupowych,
    • prowadzenie masaży oraz ćwiczeń na urządzeniach sportowych,
    • prowadzenie treningów na urządzeniach treningowych.
  • Co oferujemy::

    • atrakcyjne wynagrodzenie od 18 Eur brutto/godzinę,
    • praca na warunkach niemieckich u niemieckiego pracodawcy,
    • pracodawca zapewnia bezpłatnie zakwaterowanie,
    • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub polskim !!!
  • Klauzula: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy Szablowskiego 6 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy Szablowskiego 6.
Czytany 793 razy