poniedziałek, 02 styczeń 2017 11:25

kierowca kat.C+E w transporcie lokalnym (Niemcy) 01/01/2017 Wyróżniony

Agencja Pracy Glico Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukujekierowców C+E  do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko:: Agencja Pracy Glico Sp. z o.o. (nr.cert.14.954). Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Kierowców C+E w transporcie lokalnym chętnych do pracy w Niemczech.
  • Numer Oferty:: 01/01/2017
  • Data dodania:: poniedziałek, 02 styczeń 2017
  • Miejsce pracy:: Niemcy kolice Poczdamu
  • Ilość wakatów:: 2
  • Wymagania::
    • prawo jazdy kategorii C+E,
    • karta kierowcy (do tachografów cyfrowych)
    • posiadane uprawnienia ADR
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • gotowość do podjęcia pracy na stałe w Niemczech
    • doświadczenie na podobnym stanowisku powyżej 1 roku
    • gotowość do pracy w godzinach nocnych
    • Prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim
  • Obowiązki::
    • kierowca samochodów kategorii C+E z uprawnieniami ADR
    • praca w transporcie lokalnym na terenie Niemiec
    • dbanie o powierzony samochód
  • Co oferujemy::
    • - atrakcyjne wynagrodzenie
    • - pełne niemieckie ubezpieczenie
    • - niemieckie świadczenia socjalne
    • zapewnione zakwaterowanie
    • dodatki za pracę w godzinach nocnych
    • - możliwość stałej pracy w Niemczech
    • - zatrudnienie na niemieckich warunkach u niemieckiego pracodawcy - 50 godzinny tydzień pracy
  • Dodatkowe informacje::
    • Minimalne wykształcenie:
    • Zasadnicze zawodowe
    • Wynagrodzenie:
    • od 8000 do 10.000 PLN (miesięcznie brutto) plus diety i dodatkowo płatne godziny nocne
Czytany 2830 razy