środa, 30 listopad 2016 09:44

pracownik farmy krów - dojarz (NIEMCY) 07/11/2016 Wyróżniony

Agencja Pracy Glico Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje pracowników farmy krów DOJARZY chętnych do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko:: pracownik farmy krów - dojarz
  • Numer Oferty:: 07/11/2016
  • Data dodania:: środa, 30 listopad 2016
  • Miejsce pracy:: Niemcy okolice Rostock
  • Ilość wakatów:: 2
  • Wymagania::
    • doświadczenia w zawodach związanych z poniższymi obowiązkami
    • podstawowa znajomość języka niemieckiego!!!
    • umiejętność pracy w zespole
  • Obowiązki::
    • dojenie krów
    • dbanie o obsługiwane urządzenia
    • dbanie o stan higieny stanowiska pracy
    • Prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim!!!
  • Co oferujemy::
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • płatne nadgodziny
    • zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie
    • koszty wyżywienia pokrywa pracodawca
    • pełne ubezpieczenie,
    • Wszystkie świadczenia, w tym rodzinne, przysługujące z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
    • stałe zatrudnienie na czas nieokreślony
  • Dodatkowe informacje::
    • Minimalne wykształcenie:
    • Zasadnicze zawodowe
    • Wynagrodzenie:
    • miesięcznie od 6500 do 7500 zł brutto
Czytany 3531 razy