wtorek, 25 kwiecień 2017 08:09

Regipsiarz (Francja) 11/04/2017 Wyróżniony

Agencja Pracy Glico Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie klienta, poszukuje Regipsiarzy chętnych do pracy we Francji.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko:: Regipsiarz (Francja)
  • Numer Oferty:: 11/04/2017
  • Data dodania:: wtorek, 25 kwiecień 2017
  • Miejsce pracy:: Francja
  • Ilość wakatów:: 10
  • Wymagania::
    • Doświadczenie 3 letnie w układaniu płyt KG
    • znajomość języka francuskiego -  mile widziana (1 osoba na cztery pracujące musi znać język francuski komunikatywnie)
    • posiadanie prawa jazdy kat B,
    • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Obowiązki::
    • Stawianie ścianek działowych typu :
    • - doublage (płyty dublowane z dociepleniem wewnętrznym, np. wełna lub styropian)
    • - plaster miodu (lekkie płyty z tekturowym wypełnieniem wewnętrznym w przekroju przypominającym plaster miodu)
    • montaż sufitów podwieszanych : kasetonowych typu Armstrong
    • szpachlowanie
    • Prosimy o przesłanie CV w języku polskim!!!

  • Co oferujemy::
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • samochód slużbowy do dyspozycji,
    • praca na pełny etat,
    • zakwaterowania zapewnia pracodawca,
    • praca u polskiego pracodawcy,
    • umowa polska na czas określony z możliwością przedłużenia, składki odprowadzane od 4055 brutto,
    • Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim!!!

  • Dodatkowe informacje::
    • Wynagrodzenie:
    • około 2000 EUR netto / miesiąc
    • Minimalne wykształcenie:
    • zasadnicze budowlane
    • Pracownik zabiera na projekt komplet własnych narzędzi : warunek konieczny – bez kompletu narzędzi, pracownik nie będzie mógł wejść na budowę i rozpocząć pracy
    • potrzebne narzędzia:
    • : wkrętarka, sznurek do trasowania, piłka ręczna do cięcia płyt, nożyk, torba na śruby i wkręty, nożyce do profili aluminiowych, szpachelka, przecinak, metrówka, młotek, laser, poziomica, wiertarka

Czytany 3458 razy