piątek, 18 styczeń 2019 08:43

Pomocnik na produkcji (NIEMCY) 13/01/2019 Wyróżniony

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Pomocników na produkcje chętnych do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko:: Pomocnik na produkcję (NIEMCY)
  • Numer Oferty:: 13/01/2019
  • Data dodania:: piątek, 18 styczeń 2019
  • Miejsce pracy:: Niemcy - 21368 Dahlenburg
  • Ilość wakatów:: 8
  • Wymagania::

    • znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny!!
    • doświadczenie przy produkcji środków spożyczwczych,
    • prawo jazdy kat. B i własny samochód - warunek konieczny!!,
    • Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim !!!
  • Obowiązki::

    • dostarczanie i produkcja środków spożywczych,
    • butelkowanie produktów spożywczych i napojów,
    • końcowa kontrola jakości produktów,
    • dokumentowanie postępów prac w zakładowym systemie operacyjnym,
    • przestrzeganie przepisów BHP,
  • Co oferujemy::

    • zatrudnienie na warunkach niemieckich
    • atrakcyjne wynagrodzenie 10 EUR brutto/godz. plus dodatkowo 20 EUR netto diety dziennie,
    • zakwaterowanie odpłatne zapewnione przez Pracodawcę,
    • praca w systemie dwu i trzy zmianowym,
  • Klauzula: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6
Czytany 3404 razy